О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 277
В целях приведения в соответствие с законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» и от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года № 182 «Об утверждении Положения о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 9405, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 13 мая 2014 года);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 апреля 2015 года № 270 «О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года № 182 «Об утверждении Положения о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 11016, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 19 мая 2015 года).
2. Комитету по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан (Абдуллаев К.Н) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 277 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі және 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарымен сәйкестендіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 182 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9405 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 182 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 270 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11016 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 мамырда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті (Қ.Н. Абдуллаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберілуін;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                      Б. Сұлтанов