О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30 мая 2016 года № 260
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Постановления акимата Жамбылского района от 27 ноября 2015 года № 684 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2865, опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Шұғыла-Радуга" № 140 (5500);
2. Постановления акимата Жамбылского района от 2 ноября 2015 года № 655 "Об установлении квоты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2817, опубликовано 14 ноября 2015 года в газете "Шұғыла-Радуга" № 125 (5488);
3. Постановления акимата Жамбылского района от 31 марта 2015 года № 177 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2629, опубликовано 5 мая 2015 года в газете "Шұғыла-Радуга" № 50-51 (5413-5414). В связи с отменой О занятости населения Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года Законом РК 06.04.2016 года № 482-V некоторых постановлении акимата Жамбылского района № 684 №655 №177 признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
Аким Жамбылского района М. Мусаев

Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 260 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 27 қарашадағы № 684 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2865 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 26 желтоқсанда № 140 (5500) жарияланған;
2. "Квота белгілеу туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 2 қарашадағы № 655 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2817 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 14 қарашада № 125 (5488) жарияланған;
3. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 31 наурыздағы № 177 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2629 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 5 мамырда № 50-51 (5413-5414) жарияланған) "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының күші жойылуына байланысты ҚР 06.04.2016 № 482-V Заңымен, аудан әкімдігінің № 684, № 655, № 177 қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Найманова Үміткен Қапанқызына жүктелсін.
Жамбыл ауданының әкімі М. Мұсаев