О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 апреля 2016 года № 176
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по изменению климата Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       К. Бозумбаев
Приложение к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2016 года
№ 176
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан
1. Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года № 348-п «Об утверждении Правил инвентаризации выбросов парниковых газов и озоноразрушающих веществ» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5094, опубликованный 28 мая 2008 года в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 5).
2. Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 143-ө «Об утверждении методики по разработке планов мониторинга субъектами при распределении квот на выбросы парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7710, опубликованный 11 августа 2012 года в газете «Казахстанская правда» № 262-263 (27081-27082)).
3. Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 149-ө «Об утверждении методики и критериев по подготовке отчетов об инвентаризации парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7712, опубликованный 22 августа 2012 года в газете «Казахстанская правда» № 280-281 (27099-27100)).

Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 176 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Климаттың өзгеруі жөніндегі департамент:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі                              Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 27 сәуірдегі № 176
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің және
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
күші жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Парниктік газдардың шығарындыларын және озонды бұзатын заттарды тұтынуды түгендеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 348-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094 болып тіркелген, 2008 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының № 5 актілер жинағында жарияланған).
2. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлу кезінде субъектілердің мониторинг жоспарларын әзірлеу жөніндегі әдістемені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 143-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7710 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 тамызда «Егемен Қазақстан» газетінде № 495-500 (27573) жарияланған).
3. «Парниктік газдарды түгендеу туралы есеп дайындау жөніндегі өлшемдер мен әдістемелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 149-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7712 болып тіркелген, 2012 жылғы 22 тамызда «Егемен Қазақстан» газетінде № 534-539 (27612) жарияланған).

4. Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 170-П «О внесении изменений в Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года № 348-п «Об утверждении Правил инвентаризации выбросов парниковых газов и озоноразрушающих веществ»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7762, опубликованный 25 августа 2012 года в газете «Казахстанская правда» № 286-287 (27105-27106)).
5. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 77 «Об утверждении Правил участия субъектов администрирования в реализации проектных механизмов в сфере регулирования выбросов и поглощений парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10446, опубликованный 18 апреля 2015 года в газете «Казахстанская правда» № 71 (27947).
6. Пункты 12 и 3 Приложения к приказу Министра энергетики Республики Казахстанот 4 декабря 2015 года № 692 «О внесении изменений в некоторые приказы Министерства энергетики Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12850, опубликованный 27 января 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет»).

4. «Парниктік газдар шығарындыларын және озонды бұзатын заттарды түгендеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 348-ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 170-Ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7762 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 тамызда «Егемен Қазақстан» газетінде № 551-556 (27629) жарияланған).
5.«Әкімшілендіру субъектілерінің парниктік газдар шығарындылары мен сіңірулерін реттеу саласындағы жобалық тетіктерді іске асыруға қатысу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 77 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10446 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірдегі «Егемен Қазақстан» газетінде № 71 (28549) жарияланған).
6. «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 692 бұйрығына қосымшаның 12 және 3-тармақтары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12850 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).