О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2016 года № 27
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2603, опубликовано в № 16 (2103) газеты "Шарайна" от 25 апреля 2014 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 5 мая 2014 года).
Председатель сессии Ж. Кунедилов
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук

"Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 219 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
"Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 219 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2603 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі 16 (2103) нөмірінде және 2014 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Ж. Күнеділов
Қалалық
мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук