О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бухар-Жырауского района
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 25 мая 2016 года № 15/08
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 25 мая 2016 года № 15/08
Перечень
некоторых постановлений акимата Бухар-Жырауского района,
утративших силу
1. Постановление акимата района от 27 февраля 2014 года № 07/01 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2567, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 апреля 2014 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 5 апреля 2014 года);
2. Постановление акимата района от 27 февраля 2014 года № 07/02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Бухар-Жыраускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2569, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 апреля 2014 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 5 апреля 2014 года);
3. Постановление акимата района от 27 февраля 2014 года № 07/03 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2568, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 апреля 2014 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 5 апреля 2014 года);
4. Постановление акимата района от 7 ноября 2014 года № 42/01 "Об организации общественных работ в районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2823, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 декабря 2014 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 28 ноября 2014 года);

Бұқар жырау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 15/08 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бұқар жырау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Бұқар жырау аудан әкімдігінің қаулысына қосымша
2016 жылғы 25 мамырдағы № 15/08
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 07/01 "Интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 5 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
2. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 07/02 "Бұқар жырау ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2569 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 5 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
3. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 07/03 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2568 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 5 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
4. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 42/01 "Ауданда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2823 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 28 қарашадағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

5. Постановление акимата района от 28 августа 2015 года № 35/07 "О внесении изменений в постановление акимата района от 7 ноября 2014 года № 42/01 "Об организации общественных работ в района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3405, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 декабря 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 10 сентября 2015 года);
6. Постановление акимата района от 20 ноября 2015 года № 45/01 "О целевых группах населения и дополнительных мерах по содействию их занятости и социальной защите в районе 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3557, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 декабря 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 26 декабря 2015 года).

5. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 35/07 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 42/01 "Ауданда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3405 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 10 қыркүйектегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
6. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 45/01 "Ауданда 2016 жылға халықтың нысаналы топтары және оларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу бойынша қосымша шаралар туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3557 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған).