О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского городского маслихата
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 сентября 2016 года № 39-7/9
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского городского маслихата согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Председатель очередной Секретарь
VІІ сессии Кызылординского Кызылординского городского
городского маслихата маслихата
К. ЕРНАЗАРОВ Р. БУХАНОВА
Приложение к
решению Кызылординского
городского маслихата № 39-7/9
от 23 сентября 2016 года
Перечень решений Кызылординского городского маслихата, признанных утратившими силу
1) Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/5 "Об утверждении регламента Кызылординского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4584, опубликовано в газетах "Ел тілегі" от 5 февраля 2014 года за номером 6 (322), "Ақмешіт ақшамы" от 5 февраля 2014 года за номером 04 (1027);
2) Решение Кызылординского городского маслихата от 29 июля 2014 года № 31/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Кызылординского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4753, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы" от 2 сентября 2014 года за номером 59-60, "Ұлағат ұясы" от 2 сентября 2014 года за номером 33);
3) Решение Кызылординского городского маслихата от 20 июля 2016 года № 28-6/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5576, опубликовано в газетах "Кызылорда Таймс" от 17 августа 2016 года за номером 35 (1339), "Сатып Алу Ақпарат" от 17 августа 2016 года за номером 147 (868).

Қызылорда қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 39-7/9 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
VІІ сессиясының төрағасы
Қ. ЕРНАЗАРОВ Р. БОХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 қыркүйегіндегі
№ 39-7/9 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) "Қызылорда облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4584 нөмірімен тіркелген, "Ел тілегі" газетінің 2014 жылғы 5 ақпанындағы 6 (322) санында, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2014 жылғы 5 ақпанындағы 04 (1027) санында жарияланған);
2) "Қызылорда қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 31/5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4753 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2014 жылғы 2 қыркүйегіндегі 59-60 сандарында, "Ұлағат ұясы" газетінің 2014 жылғы 2 қыркүйегіндегі 33 санында жарияланған);
3) "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 28-6/2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5576 нөмірімен тіркелген, "Кызылорда Таймс" газетінің 2016 жылғы 17 тамызындағы 35 (1339) санында, "Сатып Алу Ақпарат" газетінің 2016 жылғы 17 тамызындағы 147 (868) санында жарияланған.