О признании отмененным и утратившим силу некоторых решений районного маслихата
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июля 2016 года № 38
В соответствии с пунктом- 5 статьи- 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать отмененным и утратившим силу некоторых решений районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель Секретарь
очередной 4 сессии районного маслихата:
районного маслихата:
О.Сейтмуратов_____________ Е.Ажикенов______________
Приложение
к решению районного маслихата
от 29 июля 2016 года № 38
1. Признать утратившим силу решение внеочередной ХХVІ сессии Сырдарьинского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 201 "Об утверждении "Регламента Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 марта 2014 года № 4622, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 27 марта 2014 года №23);
2. Признать утратившим силу решение внеочередной ХХVІ сессии Сырдарьинского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 206 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2014 года № 4626, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 02 апреля 2014 года № 24);
3. Признать утратившим силу решение внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата от 18 мая 2015 года № 311 "О внесении изменении в решение внеочередной ХХVІ сессии районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 201 "Об утверждении "Регламента Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 мая 2015 года № 4998, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 03 июня 2015 года № 41);
4. Признать отмененным решение районного маслихата от 29 ферваля 2016 года № 382 "О внесении изменений и дополнении в решение районного маслихата от 26 ноября 2015 года № 344 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін жойылды және күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 38 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, аудандық мәслихаттың кейбір шешімдері жойылды және күші жойылды деп танылсын
2. Осы шешім қолданысқа қол қойылған күнiнен бастап енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
4 сессиясының төрағасы: хатшысы:
О.Сейтмуратов_______________ Е.Әжікенов ______________
2016 жылғы 29 шілдедегі
аудандық мәслихаттың
№ 38 шешіміне қосымша
1. "Сырдария аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХVІ сессиясының № 201 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 03 наурызда № 4622 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 27 наурызда № 23 жарияланған) күші жойылды деп танылсын;
2. "Сырдария аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХVІ сессиясының № 206 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 26наурызда № 4626 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 02 сәуірде № 24 жарияланған) күші жойылды деп танылсын;
3. "Сырдария аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХVІ сессиясының № 201 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 мамырдағы кезектен тыс ХХХХІІ сессиясының № 311 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4998 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2015 жылғы 03 маусымда №41 жарияланған) күші жойылды деп танылсын;
4. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 қарашадағы № 344 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 382 шешімі жойылды деп танылсын.