О признании утратившим силу решения маслихата от 24 апреля 2014 года № 220 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в селе Красногорское"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15 января 2016 года № 400
В соответствии со статьей 21-1пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 24 апреля 2014 года № 220 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в селе Красногорское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4733, опубликовано 5 июня 2014 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель
внеочередной сессии                        И. Неявко
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 220 "Азаматтық қызметші болып табылатын және Красногор ауылында жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 400 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына, 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 220 "Азаматтық қызметші болып табылатын және Красногор ауылында жұмыс істейтін бiлiм беру саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 4733 тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         И. Неявко
Қалалық
мәслихат хатшысы                           Г. Жарылқасымова