О признании утратившим силу постановления акимата района
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 20 января 2016 года № 3
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственных учреждений акимата Аулиекольского района" от 23 ноября 2015 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6074, опубликовано 7 января 2016 года в газете "Әулиекөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Балгарин

Аудан әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 3 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 278 "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мемлекеттік мекемелерінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6074 тіркелген, аудандық "Әулиекөл" газетінде 2016 жылғы 7 қаңтарында жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин