О признании утратившим силу постановлений акимата района
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 26 мая 2016 года № 118
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 19 января 2012 года № 40 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Аулиекольском районе" (Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-7-154, опубликовано 23 февраля 2012 года в районной газете "Әулиекөл"), постановление акимата района от 19 января 2012 года № 41 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Аулиекольском районе", (Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-7-153, опубликовано 23 февраля 2012 года в районной газете "Әулиекөл"), постановление акимата района от 11 мая 2012 года № 140 "О внесении изменений в постановление акимата от 19 января 2012 года № 41 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Аулиекольском районе" (Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 5 июня 2012 года № 9-7-161, опубликовано 14 июня 2012 года в районной газете "Әулиекөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Балгарин

Аудан әкімдігінің қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 118 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 – бабының 2 – тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 40 "Әулиекөл ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-7-154 тіркелді, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2012 жылғы 23 ақпанда жарияланған) аудан әкімдігінің қаулысының, 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 41 "Әулиекөл ауданында қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға, сондай-ақ бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-7-153 тіркелді, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2012 жылғы 23 ақпанда жарияланған) аудан әкімдігінің қаулысының, 2012 жылғы 11 мамырдағы № 140 "Әкімдіктің 2012 жылдың 19 қаңтарындағы № 41 "Әулиекөл ауданында бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 маусымда № 9-7-161 тіркелді, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2012 жылғы 14 маусымда жарияланған) аудан әкімдігінің қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдансықа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин