О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 253
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Джангельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата                        Т. Нуретденулы
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 января 2016 года № 253
Перечень утративших силу некоторых
решений Джангельдинского районного маслихата
1. Решение Джангельдинского районного маслихата от 26 февраля 2015 года №206 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5442, опубликованное 26-31 марта 2015 года в газете "Біздің Торғай").
2. Решение Джангельдинского районного маслихата от 3 апреля 2015 года №219 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5527, опубликованное 28 апреля 2015 года в газете "Біздің Торғай").
3. Решение Джангельдинского районного маслихата от 31 июня 2015 года №231 "Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5838, опубликованное 1-8 сентября 2015 года в газете "Біздің Торғай").

Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 253 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Т. Нуретденулы
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
2015 жылғы 18 қаңтардағы
№ 253 мәслихат шешіміне
1-қосымша
Жангелдин аудандық мәслихатының
күшi жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. Жангелдин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы №206 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекiту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде №5442 тіркелген, 2015 жылғы 26-31 наурызда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған).
2. Жангелдин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі №219 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде №5527 тіркелген, 2015 жылғы 28 cәуірде "Біздің Торғай" газетінде жарияланған).
3. Жангелдин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі №231 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгiлеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде №5838 тіркелген, 2015 жылғы 1-8 қыркүйекте "Біздің Торғай" газетінде жарияланған).