О признании утратившим силу решения маслихата от 19 марта 2014 года № 205 "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 8 января 2016 года № 404
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата от 19 марта 2014 года № 205 "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 4624, опубликовано 01 мая 2014 года в газете "Житикаринские новости").
Председатель сессии                        Г. Гордей
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева

Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 205 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 404 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгiлеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде 4624 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Сессияның төрағасы                         Г. Гордей
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева