О признании утратившим силу решения маслихата от 23 апреля 2015 года № 317 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 января 2016 года № 410
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата от 23 апреля 2015 года № 317 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 5619, опубликовано 04 июня 2015 года в газете "Авангард").
Председатель сессии Г. Гордей
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева

Мәслихаттың 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 317 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және жер салығының бірыңғай салық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 410 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 317 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және жер салығының бірынғай салық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5619 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 04 маусымда "Авангард" газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Сессияның төрағасы Г. Гордей
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева