О признании утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района от 17 мая 2016 года № 135 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 22 августа 2016 года № 210
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 17 мая 2016 года № 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6411, опубликовано 9 июня 2016 года в газете "Айна").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Габдулин

Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 135 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 210 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 135 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6411 тіркелген, "Айна" газетінде 2016 жылғы 9 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин