О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 января 2016 года № 380
В соответствии с Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №964, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии                        Н. Утеулина
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
Приложение
к решению маслихата
от 19 января 2016 года № 380
ПЕРЕЧЕНЬ решений маслихата,
признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 20 марта 2015 года №299 "О повышении базовых ставок земельного налога, единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5514, опубликованное 23 апреля 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні");
2. Решение маслихата от 29 мая 2015 года №315 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5666, опубликованное 25 июня 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні");
3. Решение маслихата от 29 июля 2015 года № 319 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре. государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5807, опубликованное 27 августа 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 380 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №964 бекітілген қаулысымен нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидаларына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1: Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихат шешімдерінің күші жойылды ден танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы                            Н. Өтеулина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
Мәслихаттың
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№ 380 шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған мәслихат
шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 299 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының, бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5514  тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірдегі "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған);
2. Мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 315 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5666 тіркелген, 2015 жылғы 25 маусымда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған);
3. Мәслихаттың 2015 жылғы 29 шілдедегі № 319 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгiлеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5807 тipкелген, 2015 жылғы 27 тамызда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған).