О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 29 сентября 2016 года № 209
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Наурзумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т. Даиров
Приложение
к постановлению акимата
района от 29 сентября 2016 года
№ 209
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Наурзумского района
1. Постановление акимата Наурзумского района от 17 мая 2016 года № 99 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования", (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 июня 2016 года № 6438, опубликованный в газете "Науырзым тынысы" 20 июня 2016 года № 23);
2. Постановление акимата Наурзумского района от 17 мая 2016 года № 101 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 июня 2016 года № 6441, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 20 июня 2016 года № 23);
3. Постановление акимата Наурзумского района от 17 мая 2016 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июня 2016 года под № 6434, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 20 июня 2016 года № 23).

Науырзым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 209 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Науырзым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 209 қаулысына қосымша
Науырзым ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 99 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 8 маусымда № 6438 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 маусымда № 23 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
2. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 101 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 8 маусымда № 6441 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 маусымда № 23 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
3. "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 102 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 7 маусымда № 6434 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 маусымда № 23 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған).