О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12 мая 2016 года № 24
В соответствии с Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №964, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель
внеочередной сессии Т. Жаугаштин
Секретарь
районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению маслихата
от 12 мая 2016 года № 24
ПЕРЕЧЕНЬ решений маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 6 декабря 2013 года № 126 "Об утверждении Правил социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4367, опубликовано 27 декабря 2013 года в газете "Сарыкөл");
2. Решение маслихата от 30 мая 2014 года № 171 "О внесении изменения в решение маслихата от 6 декабря 2013 года № 126 "Об утверждении Правил социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876. опубликовано 3 июля 2014 года в газете "Сарыкөл");
3. Решение маслихата от 28 ноября 2014 года № 215 "О внесении изменения в решение маслихата от 6 декабря 2013 года № 126 "Об утверждении Правил социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5260, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Сарыкөл").

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 24 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №964 бекітілген қаулысымен нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидаларына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы Т. Жауғаштии
Аудандық
мәслихат хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 мамырдағы
№ 24 шешіміне қосымша
Kүші жойылды деп танылған мәслихат шешімдерінің Tізбеci
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4367 тіркелген, жылғы 27 желтоқсандағы "Сарыкөл" газетінде жарияланған);
2. Мәслихаттың 2014 жылғы 30 мамырдағы № 171 "Мәслихаттың 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 тіркелген, жылғы 3 шілдеде "Сарыкөл" газетінде жарияланған);
3. Мәслихаттың 2014 жылғы 28 қарашадағы № 215 "Мәслихаттың 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5260 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған).