Об утрате силы постановления акимата района от 29 января 2010 года № 42 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 25 марта 2016 года № 95
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района 29 января 2010 года № 42 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-18-109, опубликовано 11 марта 2010 года в газете "Маяк").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Утеулин

Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 42 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 95 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 42 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-109 тіркелген, 2010 жылғы 11 наурызда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) қаулысын күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин