О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 мая 2016 года № 223
В соответствии со статьей 36, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) направление в течение пяти рабочих дней копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    К. Бишимбаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
____________ Т. Дуйсенова
2 июня 2016 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр по делам государственной
службы Республики Казахстан
____________ Т. Донаков
"  "           2016 года
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года №223
Перечень некоторых приказов утративших силу
1. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 1 ноября 2012 года № 302 «Об утверждении статистической формы общегосударственного статистического наблюдения «Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий» (код 1941110, индекс 1-Т (вакансия), периодичность один раз в год) и инструкции по ее заполнению» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8126, опубликованный 15 мая 2013 года в газете «Казахстанская правда» от № 164-165 (27438-27439));
2. Приказ исполняющего обязанности Министра регионального развития Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 384/ОД «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг, оказываемых Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9129, опубликованный 18 марта 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»);

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 223 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына, 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 50-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтың көшірмесінің бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жолдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                         Қ. Бишімбаев
«КЕЛІСІЛГЕН»                       «КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы             Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және әлеумет      Мемлекеттік қызмет істері
даму министрі                      Мемлекеттік қызмет істері министрі
____________ Т. Дүйсенова          ____________Т. Донақов
2016 жылғы 2 маусым           2016 жылғы «__»_________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 223 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. «Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп» (коды 1941110, индексі 1-E (бос жұмыс орны), кезеңділігі жылына бір рет)» жалпы мемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі Төрағасының 2012 жылғы 1 қарашадағы № 302 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8126 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 мамырда № 126 (28065) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
2. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті көрсететін электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрдің міндеттін атқарушы 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 384/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9129 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

3. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей от 18 февраля 2014 года № 5 «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9177, опубликованный 13 августа 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 156 (27777));
4. Приказ исполняющего обязанности Министра регионального развития Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 100/ОД «Об утверждении регламента государственной услуги, оказываемый Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9425, опубликованный 27 июня 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
5. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 11 апреля 2014 года № 78-ОД «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9339, опубликованный 23 апреля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
6. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 14 апреля 2014 года № 110/ОД «О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 23 июля 2012 года № 356 «Об утверждении Правил проведения государственной экспертизы проектов строительства в режиме экспертного сопровождения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9433, опубликованный 12 июня 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 114 (27735));
7. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей от 28 апреля 2014 года № 55 «Об утверждении Регламента Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9470, опубликованный 14 октября 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 200 (27821));
8. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 30 мая 2014 года № 153/ОД «Об утверждении Регламента Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9546);

3. «Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің орталық аппараты «Б» корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 5 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9177 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 тамызда № 157 (28381) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
4. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті көрсететін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрдің міндетін атқарушы 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 100/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9425 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 78-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9339 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. «Сараптамалық сүйемелдеу режимінде құрылыс жобаларына мемлекеттік сараптама жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 23 шілдедегі № 356 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 110/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9433 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымда № 113-114 (28338) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
7. «Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 55 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9470 болып тіркелген, 2014 жылы 14 қазанда № 200 (28423) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған).
8. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 153/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9546 болып тіркелген);

9. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 24 июня 2014 года № 181/НҚ «Об утверждении положения государственного учреждения «Комитет развития предпринимательства Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9605, опубликованный 7 августа 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
10. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 186/ОД «О внесении дополнений некоторые приказы Министра регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9651, опубликованный 29 августа 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
11. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 189/ОД «Об утверждении регламента государственной услуги «Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9545, опубликованный 29 января 2015 года в газете «Казахстанская правда» № 18 (27894));
12. Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 193/ОД «О внесении изменений и дополнения в приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 13 сентября 2011 года № 338 «Об утверждении Типовой формы договора управления объектом кондоминиума» и от 12 декабря 2011 года № 479 «Об утверждении Методики расчета сметы расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9637, опубликованный 27 декабря 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 253 (27874)).

9. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту комитеті» мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 181/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9605 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
10. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 186/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9651 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
11. «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 189/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9545 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қантарда № 18 (28496) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
12.«Кондоминиум объектісін басқару шартының үлгілік нысанын бекіту туралы» 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 338 және «Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін бекіту туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 479 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 193/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9637 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсанда № 253 (28476) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған).