О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 10 июня 2015 года № 444/6 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по городу Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 января 2016 года № 31/1
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Аксу от 10 июня 2015 года № 444/6 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по городу Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликованное 10 июля 2015 года года в газетах "Ақсу жолы" № 26 и "Новый путь" № 26) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
Аким города К. Нукенов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы "Ақсу қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 444/6 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 31/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы "Ақсу қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 444/6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 шілдеде № 26 "Ақсу жолы" және № 26 "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Қ. Нүкенов