О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 336/3 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 18 мая 2016 года № 430/5
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 336/3 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3813, опубликованное 24 мая 2014 года в газетах "Ақсу жолы" № 39 и "Новый путь" № 39) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
Аким города Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы "Ақсу қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 336/3 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы № 430/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы "Ақсу қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 336/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3813 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда № 39 "Ақсу жолы" және № 39 "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов