О признании утратившим силу постановления акимата города Экибастуза от 22 мая 2015 года № 580/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 июня 2016 года № 683/6
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 22 мая 2015 года № 580/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4550, опубликовано 2 июля 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
Аким города Экибастуза К. Нукенов

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 580/6 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 683/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен сәйкестікке келтіру мақсатында,Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережены бекіту туралы" № 580/6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4550 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдеде "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов