О признании утратившим силу решения (XLVII очередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 261/47 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 февраля 2016 года № 306/55
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение (XLVII очередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 261/47 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4658, опубликованное в газетах "Аймақ ажары" от 22 августа 2015 года № 33, "Огни села" от 22 августа 2015 года № 33).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Ж. Бараисов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова

Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі (V сайланған ХLVII кезекті сессиясы) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Успен ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 261/47 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 306/55 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі (V сайланған ХLVII кезекті сессиясы) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Успен ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 261/4 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4658 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 тамыздағы № 33 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 22 тамыздағы № 33 "Огни села" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ж. Бараисов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова