Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған қаулысын күші жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 136/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шарбақты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған, 2014 жылғы 4 маусымдағы "Шарбақты ауданының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындар үлесін белгілеу туралы" № 192/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 16 маусымдағы № 3853 болып тіркелді, 2014 жылғы 19 маусымдағы аудандық № 25 "Маралды" және "Трибуна" газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 136/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ранее принятое постановление акимата Щербактинского района от 4 июня 2014 года № 192/12 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июня 2014 года № 3853, опубликованное в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" № 25 от 19 июня 2014 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района Б. Ибраев