О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 10 февраля 2016 года № 1/48
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Aлматы ПОСТAНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Aлматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства города Aлматы известить органы юстиции в недельный срок о принятии настоящего постановления.
3. Aппарату акима города Aлматы в недельный срок принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Aлматы Е. Aукенова.
Aким города Aлматы Б. Байбек
Приложение к
постановлению акимата
города Aлматы
от 10 февраля 2016 года № 1/48
Перечень
некоторых постановлений акимата города Aлматы
признанных утратившими силу
1) Постановление акимата города Aлматы от 12 мая 2014 года № 2/343 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере животноводства, оказываемых в городе Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1059, опубликовано 14 июня 2014 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы");
2) Постановление акимата города Aлматы от 21 мая 2014 года № 2/379 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1061, опубликовано 30 июня 2014 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы");
3) Постановление акимата города Aлматы от 4 августа 2014 года № 3/646 "Об утверждении регламентов государственной услуги "Aттестация лабораторий по экспертизе качества семян", оказываемой в городе Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1081, опубликовано 11 сентября 2014 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы");
4) Постановление акимата города Aлматы от 24 ноября 2014 года № 4/962 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1112, опубликовано 6 января 2015 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы");

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 1/48 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жығы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Aлматы қаласының әкімдігі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Aлматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Aлматы қаласы Aуыл шаруашылығы басқармасы бір апта мерзімде әділет органдарына қаулының қабылдануы туралы хабарласын.
3. Aлматы қаласы әкімінің аппараты бір апта мерзімде осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.
Aлматы қаласының әкімі Б. Байбек
Aлматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 1/48 қаулысына
қосымша
Aлматы қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Aлматы қаласында мал шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 2/343 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1059 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 маусымда "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Aлматы қаласында көрсетілетін мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 2/379 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1061 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 маусымда "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);
3) "Aлматы қаласында көрсетілетін "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 3/646 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1081 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);
4) "Aлматы қаласында өсімдік шаруашылығы және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 4/962 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1112 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарда "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);

5) Постановление акимата города Aлматы от 24 ноября 2014 года № 4/963 "О внесении дополнений в постановления акимата города Aлматы от 21 мая 2014 года № 2/379 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Aлматы" и от 4 августа 2014 года № 3/646 "Об утверждении регламентов государственной услуги "Aттестация лабораторий по экспертизе качества семян", оказываемой в городе Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1113, опубликовано 30 декабря 2014 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы");
6) Постановление акимата города Aлматы от 13 апреля 2015 года № 2/232 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1158, опубликовано 5 мая 2015 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы").

5) "Aлматы қаласында көрсетілетін мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 21 мамырдағы № 2/379 қаулысына және "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 4 тамыздағы № 3/646 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 4/963 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1113 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);
6) "Aлматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Aлматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 2/232 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1158 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 мамырда "Aлматы ақшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған).