О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 280
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата района:
от 14 сентября 2012 года № 365 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 1901 от 15 октября 2012 года, опубликовано в газетах "Айыртау таны" от 25 октября 2012 года № 43, "Айыртауские зори" от 25 октября 2012 года № 43);
от 27 марта 2014 года № 133 "О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года № 365 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 2679 от 17 апреля 2014 года, опубликовано в газетах "Бірінші сөз" от 24 апреля 2014 года № 7, "Первое слово" от 24 апреля 2014 года № 7).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 280 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылғаны танылсын:
2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 365 "Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған мектеп бітірушілері үшін жұмыс орнындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылғаны танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 15 қазанда № 1901 тіркелген, 2012 жылғы 25 қазандағы № 43 "Айыртау таңы", 2012 жылғы 15 қазанда № 43 "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған;
2014 жылғы 27 наурыздағы № 133 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 365 "Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған мектеп бітірушілері үшін жұмыс орнындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы қаулысының күші жойылғаны танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 2679 тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 7 "Бірінші сөз", 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 7 "Первое слово" газеттерінде жарияланған;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров