О признании утратившим силу постановления акимата Тайыншинского района от 17 июня 2016 года № 251 "Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2016 год"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2016 года № 364
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 17 июня 2016 года № 251 "Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3826 от 15 июля 2016 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 5 августа 2016 года, "Тайыншинские вести" от 5 августа 2016 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Иманслям

"2016 жылға арналған Тайынша ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 251 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 364 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған Тайынша ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 251 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 15 шілдедегі № 3826 тіркелген, 2016 жылғы 5 тамыздағы "Тайынша таңы" және 2016 жылғы 5 тамыздағы "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям