Об утрате силу решения акима города Атырау от 19 мая 2016 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 20 июня 2016 года № 20
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Атырау от 19 мая 2016 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 мая 2016 года за № 3525, опубликованное 28 мая 2016 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 42 (19963)).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Акима города Ожаев Н.

Атырау қаласы әкімінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 13 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 20 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы әкімінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 13 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 25 мамырында № 3525 болып тіркеліп, 2016 жылдың 28 мамырында облыстық "Атырау" газетінің № 42 (20025) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Н. Ожаев