О признании утратившими силу некоторых постановлений Махамбетского районного акимата
Постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 128
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 27 Закона "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Махамбетского районного акимата, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Копию настоящего постановления направить в Департамент юстиции Атырауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Н. Калиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Наутиев
Приложение к постановлению акимата района № 128 от "20" апреля 2016 года
Постановления Махамбетского районного акимата признанные утратившими силу
1. Постановление Махамбетского районного акимата № 158 от 25 мая 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-3-158, опубликовано в газете "Жайык шугыласы" 23 июня 2011 года);
2. Постановление Махамбетского районного акимата № 465 от 7 декабря 2012 года "О внесении изменений в постановление районного акимата от 25 мая 2011 года № 158 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций Махамбетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2657, опубликовано в газете "Жайык шугыласы" 20 декабря 2012 года);
3. Постановление Махамбетского районного акимата № 613 от 3 декабря 2014 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Махамбетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3048 тіркелген, опубликовано в газете "Жайык шугыласы" 25 декабря 2014 года);
4. Постановление Махамбетского районного акимата № 106 от 19 февраля 2015 года "Об организации и финансировании общественных работ в Махамбетском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3117, опубликовано в газете "Жайык шугыласы" 5 марта 2015 года);

Махамбет аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 128 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Махамбет аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі Атырау облысы Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Нәутиев
Аудандық әкімдігінің 2016 жылғы "20" сәуір № 128 қаулысына қосымша
Махамбет аудандық әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылары
1. Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 158 "Ауданда мүгедектерді, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-3-158 тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінде 2011 жылғы 23 маусымда жарияланған);
2. Махамбет аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 465 "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 158 "Махамбет ауданындағы мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2657 тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда жарияланған);
3. Махамбет аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 613 "Махамбет ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3048 тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған);
4. Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 106 "Махамбет ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3117 тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінде 2015 жылғы 5 наурызда жарияланған);

5. Постановление Махамбетского районного акимата № 530 от 9 декабря 2015 года "О внесении изменения в постановление районного акимата от 25 мая 2011 года № 158 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3403, опубликовано в газете "Жайык шугыласы" 31 декабря 2015 года).

5. Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 530 "Ауданда мүгедектерді, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 158 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 тіркелген, "Жайық шұғыласы" газетінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған).