О признании утратившим силу решение районного маслихата от 22 июня 2015 года № 422-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 сентября 2016 года № 83-VII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение районного маслихата маслихата от 22 июня 2015 года № 422-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3235, опубликовано 6 августа 2015 года в районной газете "Серпер").
Председатель VІ сессии
районного маслихата
Б. Кенжебаев
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 маусымдағы № 422-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 83-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 маусымдағы № 422-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3235 санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 тамызда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов