О признании утратившим силу решения акима области от 16 июля 2015 года № 36 "Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам"
Решение акима Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 13
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима области от 16 июля 2015 года № 36 "Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3292, опубликовано 05 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области Б.Атамкулов
Алимкулов Е.А.
Туякбаев С.К.
Турбеков С.О.
Джексембаева Р.М.
Асылбекова Г.Н.

"Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемін айқындау туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 36 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 36 "Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3292-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 5 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.С.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
Е.А.Әлімқұлов
С.Қ.Тұяқбаев
С.О.Тұрбеков
Р.М.Жексембаева
Г.Н.Асылбекова