О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 17 августа 2016 года № 1765 "Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015-2016 годы"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 1995
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 17 августа 2016 года № 1765 "Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3841, опубликовано 2 сентября 2016 года в газете "Панорама Шымкента").
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя отдела сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Курманбай Г.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить заместителя акима города Баймуханова Т.
Аким города Г.Абдрахимов

"2015-2016 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 тамыздағы №1765 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 1995 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65 бабының 3-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1765 "2015-2016 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3841 тіркелген, 2016 жылғы 2 қыркүйекте "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімінің басшысы Ғ.Құрманбайға жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Баймухановқа жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов