О признании утратившими силу некоторых решений Шымкентского городского маслихата
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 июня 2016 года № 3/36-6с
В соответствии статьи 27 и статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Шымкентского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии городского маслихата Х.Сарсенов
Секретарь городского маслихата Н.Бекназаров
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 14 июня 2016 года
№ 3/36-6с
Перечень утративших силу некоторых решений Шымкентского городского маслихата.
1) решение Шымкентского городского маслихата от 30 мая 2014 года № 36/248-5с "Об утверждении регламента Шымкентского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2703, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 20 июня 2014 года за № 26);
2) решение Шымкентского городского маслихата от 30 июня 2015 года № 47/360-5с "Об утверждении положения государственного учереждения "Аппарат Шымкентского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3302, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 7 августа 2015 года за № 32);
3) решение Шымкентского городского маслихата от 29 сентября 2015 года № 50/393-5с "О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 30 июня 2015 года № 47/360-5с "Об утверждении положения государственного учереждения "Аппарат Шымкентского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3383, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 6 ноября 2015 года за № 45);

Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 маусымдағы № 3/36-6с шешiмi
2016 жылғы 3 мамыр 2/
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы және 65-баптарына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Х.Сәрсенов
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қалалық
мәслихатының 2016 жылғы 14
маусым № 3/36-6с шешіміне
қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Шымкент қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 36/248-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2703 тіркелген, 2014 жылдың 20 маусымдағы № 26 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған);
2) "Шымкент қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 47/360-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3302 тіркелген, 2015 жылдың 7 тамыздағы № 32 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған);
3) "Шымкент қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 47/360-5с шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 50/393-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3383 тіркелген, 2015 жылдың 6 қарашадағы № 45 "Шымкент келбетi" газетiнде жарияланған);