Об утрате силы решения акима сельского округа Дермене от 6 мая 2016 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Кайнар, села Орманшы, сельского округа Дермене"
Решение акима сельского округа Дермене города Арыс Южно-Казахстанской области от 7 июля 2016 года № 24
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя Арысской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 июля 2016 года № 104 РЕШИЛ:
1. Решение акима сельского округа Дермене от 6 мая 2016 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Кайнар, села Орманшы, сельского округа Дермене" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3744) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Дермене А.Алиев

Дермене ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы "Дермене ауылдық округі, Орманшы ауылының, Қайнар көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 13 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Дермене ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 24 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арыс қалалық аумақтық инспекциясының басшысының 2016 жылғы 5 шілдедегі № 104 ұсынысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дермене ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы "Дермене ауылдық округі, Орманшы ауылының, Қайнар көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3744 тіркелген,) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Дермене ауылдық округ әкімі А.Алиев