О признании утратившим силу решение акима сельского округа Жана ауыл от 08 апрелья 2016 года № 21 "Об установлении органичительных мероприятий на улице Аль-фараби село Ынтымак сельского округа Жана ауыл"
Решение акима сельского округа Жана ауыл Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 47
В соответствии статьи 35-37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан "О прововых актах", аким сельского округа Жана ауыл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жана ауыл от 08 апрелья 2016 года № 21 "Об установлении органичительных мероприятий на улице Аль-фараби село Ынтымак сельского округа Жана ауыл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3739, опубликовано 05 апрелья 2016 года в газете "Мактаарал").
2. Контроль за исполнением настоящего решение возложить на заместителя сельского округа Жумашева К.
Аким сельского округа Жана ауыл А.Пошаев

"Жаңа ауыл округі Ынтымақ ауылының Әл-Фараби көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жаңа ауыл ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 08 сәуірдегі № 21 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауылдық округi әкiмiнiң 2016 жылғы 7 маусымдағы № 47 шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-37 бабтарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Мақтарал аудандық инспекция басшысының № 02-03/230 санды хатына сәйкес, Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жаңа ауыл округі Ынтымақ ауылының Әл-Фараби көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жаңа ауыл ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 08 сәуірдегі № 21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2016 жылғы 05 мамырдағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл әкімінің орынбасары К.Жумашевқа жүктелсін.
Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі А.Пошаев