О признании утратившим силу постановлениеакимата Созакского района от 30 июля 2013 года № 223 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 192
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V"О прововых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 30 июля 2013 года № 223 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2361, опубликовано 4 сентября 2013 года в газете "Созақ үні").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Алмаганбета
Аким района М.Исаев

"Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 223 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 3 мамырдағы № 192 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V Заңының 27 бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарының жалпысанының үш проценті мөлшеріндемүгедектер үшін жұмыс орындарынаквота белгілеу туралы"Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2361 тіркелген, 2013 жылғы 4 қыркүйекте "Созақ үні" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әлмағанбетке жүктелсін.
Аудан әкімі М.Исаев