О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 42/3-05 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных административных государственных служащих аппарата Тюлькубасского районного маслихата корпуса "Б"
Решение Тюлькубасcкого районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 47/4-05
В соответствии с пунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 21 июля 2015 года за № 42/3-05 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных административных государственных служащих аппарата Тюлькубасского районного маслихата корпуса «Б» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3294, опубликовано 14 августа 2015 года в газете «Шамшырак»).
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Нуранов
Секретарь районного
маслихата                                  А.Сапаров

"Б" корпусындағы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 42/3-05 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 47/4-05 шешімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы шілдедегі № 42/3-05 «Б» корпусындағы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы»  (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3294 нөмірмен тіркелген, «Шамшырақ» газетінде 2015 жылдың 14 тамызында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    А.Сапаров