О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 6/15-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Усть-Каменогорского городского маслихата "Об утверждении регламента Усть-Каменогорского городского маслихата" от 18 апреля 2014 года № 29/7-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3357, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 5 июня 2014 года № 22);
2) решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 апреля 2014 года № 29/7-V "Об утверждении регламента Усть-Каменогорского городского маслихата" от 9 июля 2015 года № 40/3- V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4096, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 26 августа 2015 года № 100, "Дидар" от 27 августа 2015 года № 97).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии -
секретарь городского маслихата А. Абакумов

Мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 6/15-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2 тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 29/7-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3357 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымдағы № 22 "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 29/7-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 9 шілдедегі № 40/3-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4096 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 26 тамыздағы № 100 "Рудный Алтай", 2015 жылғы 27 тамыздағы № 97 "Дидар" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы –
қалалық мәслихаттың хатшысы А. Абакумов