О признании утратившими силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 3/18-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Курчатовского городского маслихата:
от 20 марта 2014 года № 21/152-V "О регламенте Курчатовского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3254, опубликовано в газете "7 дней" от 22 мая 2014 года № 21);
от 17 июля 2015 года № 37/271-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 20 марта 2014 года № 21/152-V "О регламенте Курчатовского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4098, опубликовано в газете "7 дней" от 20 августа 2015 года № 34).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева

Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 3/18-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Курчатов қалалық мәслихатының регламенті туралы" 2014 жылғы 20 наурыздағы № 21/152-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3254 тіркелген, "7 дней" газетінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 21 санында жарияланған);
"Курчатов қалалық мәслихатының регламенті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 21/152-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 17 шілдедегі № 37/271-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4098 тіркелген, "7 дней" газетінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 34 санында жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева