О признании утратившими силу некоторых решений Абайского районного маслихата
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2016 года № 3/9-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Абайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 20/7-V "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3350, опубликовано в газете "Абай елі" от 23-31 мая 2014 года № 18);
2) решение Абайского районного маслихата от 13 июня 2015 года № 29/7-V "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 20/7-V "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4091 опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 августа 2015 года № 32).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии К. Нугымаров
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3/9-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Күші жойылды деп танылсын:
1) "Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 20/7-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3350 болып тіркелген, 2014 жылғы 23-31 мамырдағы № 18 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
2) "Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 20/7-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 маусымдағы № 29/7-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2015 жылғы 24-31 тамыздағы № 32 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Нұғымаров
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев