О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 252
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области:
от 06 января 2016 года № 5 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Аягозского района на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 января 2016 года за № 4372, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 26 марта 2016 года № 16 (10489);
от 30 декабря 2015 года № 878 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 января 2016 года за № 4373, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 19 марта 2016 года № 14 (10487);
от 6 января 2016 года № 6 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 января 2016 года за № 4371, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 26 марта 2016 года № 16 (10489);
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К. Ргаеву.
Аким района Б. Байахметов

Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 252 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"2016 жылға Аягөз ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4372 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2016 жылғы 26 наурызда № 16 (10489) жарияланған);
"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 878 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4373 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2016 жылғы 19 наурызда № 14 (10487) жарияланған);
"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4371 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2016 жылғы 26 наурызда № 16 (10489) жарияланған);
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Байахметов