О признании утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 27 августа 2015 года № 273
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 28
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актов", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 27 августа 2015 года № 273 "Об установлении квоты рабочих мест" зарегистрированного в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 08 октября 2015 года за № 4169 (опуликованное в районной газете "Қалба тынысы" 12 ноября 2015 года № 89 (8869).
2. Руководителю ГУ "Отдела занятости и социальных программ Жарминского района" (Касенову Р.) подготовить постановление акимата района в новой редакции об установлении квоты рабочих мест а так же принять соответствующие меры вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Брынзова С.
Аким района Сыдыков Н.

Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 273 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № 28 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 08 қазанда № 4169 болып тіркелген (2015 жылы 12 қарашада № 89 (8869) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған), Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 273 "Жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жарма ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (Р. Касенов) аудан бойынша жұмыс орындарының квотасын белгілеу бойынша аудан әкімдігінің жаңа редакциядағы қаулысын әзірлесін және осы қаулыдан туындайтын басқа да тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Брынзовқа жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Сыдықов