О признании утратившими силу решений Тарбагатайского районного маслихатаа
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 3-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закон Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года 1 О правовых актах!, Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Тарбагатайского районного маслихата:
1) от 27 марта 2014 года № 19-6 "Об утверждении регламента Тарбагатайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3293,
2) от 21 июля 2015 года № 28-7 "О внесении изменения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19-6 "Об утверждении регламента Тарбагатайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4072.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Ж. Мухамадиева
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С.Жакаев

Тарбағатай аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № 3-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ;
1.Тарбағатай аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Тарбағатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 27.03.2014 жылғы №19-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3293 тіркелген);
2) "Тарбағатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 21.07.2015 жылғы № 28-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4072 тіркелген).
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Мұхамадиева
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев