О признании утратившим силу постановления акимата Шемонаихинского района от 09 августа 2013 года № 303 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 января 2016 года N 18
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О Нормативных правовых актах", акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 09 августа 2013 года № 303 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 августа 2013 года за № 3052, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 12 сентября 2013 года за № 37).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района В.В.Лисину.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров

"Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 303 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы N 18 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 303 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 29 тамызда 3052 нөмірімен тіркелген, "Уба-Информ" газетінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 37 санында жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров