О признании утратившим силу постановления акимата района № 603 от 16 августа 2016 года "О внесении изменений в постановление акимата Зеленовского района от 6 апреля 2016 года № 244 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащие обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год по Зеленовскому району"
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2016 года № 703
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района № 603 от 16 августа 2016 года "О внесении изменений в постановление акимата Зеленовского района от 6 апреля 2016 года № 244 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащие обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год по Зеленовскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4551, опубликованное 23 сентября 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить заместителя акима района Шауенова Р.
Аким района К.Жакупов

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 16 тамыздағы "Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 244 "Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлері бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 603 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 703 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 16 тамыздағы № 603 "Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 244 "Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлері бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4551 тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйектегі "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Шауеновке жүктелсiн.
Аудан әкімі К.Жақыпов