О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 2-12
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.08.2016 № 5-8 (вводится в действие со дня подписания).
Признать утратившим силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии Н.Мендешов
Секретарь районного маслихата К.Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 2 апреля 2016 года №2-12
Перечень утративших силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №3756 от 13 января 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №3 (7122) от 23 января 2015 года);
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 7 апреля 2015 года №31-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №3896 от 22 апреля 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №17 (7136) от 1 мая 2015 года);
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 12 августа 2015 года №34-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №4022 от 4 сентября 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №36 (7155) от 11 сентября 2015 года);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 сентября 2015 года №35-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №4095 от 9 октября 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №42 (7161) от 23 октября 2015 года);
5. Решение Каратобинского районного маслихата от 4 ноября 2015 года №36-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №4144 от 18 ноября 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №48 (7157) от 4 декабря 2015 года);

Аудандық мәслихат кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2-12 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 09.08.2016 № 5-8 шешімімен. (қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі).
Қосымшаға сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Н.Меңдешов.
Аудандық мәслихат хатшысы К.Сүйеуғалиев.
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 сәуірдегі №2-12
шешіміне қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратөбе ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №29-2 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылдың 13 қаңтарда №3756 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы №3 (7122) санында жарияланған);
2. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 7 сәуірдегі "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы №31-1 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылдың 22 сәуірде №3896 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 1 мамырдағы №17 (7136) санында жарияланған);
3. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 12 тамыздағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №34-2 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылы 4 қыркүйекте №4022 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 11 қыркүйекте №36 (7155) санында жарияланған);
4. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 қыркүйектегі "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №35-2 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қазанда №4095 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген,"Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 23 қазандағы №42 (7161) санында жарияланған);
5. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №36-1 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада №4144 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы №48 (7157) санында жарияланған);

6. Решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №37-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №4205 от 23 декабря 2015 года департаментом юстиции ЗКО, Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Қаратөбе өңірі" №52 (7171) от 31 декабря 2015 года);
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 19 февраля 2016 года №40-3 "О повышении налоговых ставок на земельные участки выделенные под автозаправочные станции";
8. Решение Каратобинского районного маслихата от 19 февраля 2016 года №40-4 "О повышении базовых ставок земельного налога по Каратобинскому району".

6. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №37-2 шешімінің (ҚР Әділет министрлігі, Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 23 желтоқсанда №4205 ретпен мемлекеттік реестрде тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №52 (7171) сандарында жарияланған);
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы "Автомобильге май құю станциялары үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкаларының мөлшерін жоғарылату туралы" №40-3 шешімі;
8. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы "Қаратөбе ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" №40-4 шешімі.