О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 180-1675 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по инвестициям и развитию города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 22 февраля 2017 года № 180-363. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.03.2018 № 06-433.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 180-1675 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по инвестициям и развитию города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 951, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 17 октября 2015 года № 116 (3321), "Вечерняя Астана" от 17 октября 2015 года № 116 (3339) следующие изменение и дополнения:
в Положении о Государственном учреждении "Управление по инвестициям и развитию города Астаны", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
подпункт 13) исключить;
дополнить подпунктами 29), 30), 31), 32), 33) следующего содержания:
"29) реализация в пределах своей компетенции государственной политики в области государственно-частного партнерства;
30) разработка концепции, конкурсной документации и проекта договора местного проекта государственно-частного партнерства;
31) выступление организатором конкурса либо прямых переговоров в отношении местных проектов государственно-частного партнерства;
32) заключение договоров государственно-частного партнерства по местным проектам государственно-частного партнерства;
33) осуществление мониторинга договоров государственно-частного партнерства и реализации местных проектов государственно-частного партнерства.".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление по инвестициям и развитию города Астаны" направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурс акимата города Астаны.

"Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 180-1675 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 180-363 қаулысы. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.03.2018 № 06-433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" 2015 жылғы 31 қазандағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 180-1675 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 951 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қазандағы № 116 (3321) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 17 қазандағы № 116 (3339) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16-тармақта:
13) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 29), 30), 31), 32), 33) тармақшалармен толықтырылсын:
"29) өз құзыреті шегінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
30) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобасының тұжырымдамасын, конкурстық құжаттамасын және шарт жобасын әзірлеу;
31) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобаларына қатысты конкурс немесе тікелей келіссөздер ұйымдастырушысы болу;
32) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобалары бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын жасасу;
33) мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарының және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылу мониторингін жүзеге асыру.".
2. "Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулының көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Бектурову М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким города Астаны А. Исекешев

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Бектұроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев