О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 574.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9792) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 37) изложить в следующей редакции:
"37) Положение о Департаменте по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, согласно приложению 37 к настоящему приказу;";
в Положении о Комитете по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Комитета: 010000, Республика Казахстан, город Нур-Султан, проспект Мәңгілік Ел, дом 8, здание "Дом Министерств", подъезд № 2.";
в пункте 14:
дополнить подпунктами 98) и 99) следующего содержания:
"98) организация финансового планирования, учета, финансирования и составления отчетности (периодической и годовой) подведомственными государственными учреждениями и субъектов квазигосударственного сектора;
99) организация правового обеспечения в сфере гражданской защиты, представительства в судах, а также в других государственных органах и организациях.";
в Перечне государственных учреждений – территориальных подразделений, находящихся в ведении Комитета:
пункты 15 и 17 изложить в следующей редакции:
"15. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан.
17. Управление по чрезвычайным ситуациям района Алматы Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байқоңыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан.";
пункты 23 и 29 изложить в следующей редакции:
"23. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан.
29. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Сарыарка" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан.";
в Перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета:
пункты 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15 и 16 исключить;
пункт 17 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 574 бұйрығы.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9792 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
37) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"37) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ереже осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комитеттің заңды мекенжайы: 010000, Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан қаласы, Мәңгілік ел даңғылы, 8-үй, "Министрліктер үйі" ғимараты, № 2 кіреберіс.";
14-тармақта:
мынадай мазмұндағы 98) және 99) тармақшалармен толықтырылсын;
"98) ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қаржылық жоспарлауды, есебін, қаржыландырылуын және есептілікті (мерзімдік және жылдық) жасауды ұйымдастыру;
99) азаматтық қорғау саласында құқықтық қамтамасыз етуді, сотта, сондай-ақ басқа мемлекеттік органдар мен мекемелерде өкілдік етуді ұйымдастыру.";
Комитеттің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер - аумақтық бөлімшелердің тізбесінде:
15 және 17-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті.
17. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Алматы ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
23 және 29 мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.
29. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
Комитеттің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесінде:
2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15 және 16-тармақтар алып тасталсын;
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"17. Центр медицины катастроф (город Нур-Султан).";
пункты 20, 30 и 32 исключить;
пункт 34 изложить в следующей редакции:
"34. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан (город Нур-Султан).";
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям города Астаны Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Департаменте по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории города Нур-Султан.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: Республика Казахстан, индекс 010000, город Нур-Султан, район "Сарыарка", улица Бейбитшилик, дом 22.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Департамента – государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 14:
подпункты 29) и 30) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 29) и 30) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям города Алматы Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в пункте 14:
подпункты 28), 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"17. Апаттар медицинасы орталығы (Нұр-Сұлтан қаласы).";
20, 30 және 32-тармақтар алып тасталсын;
34-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"34. Нұр-Сұлтан қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Нұр-Сұлтан қаласы).";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) Нұр-Сұлтан қаласы аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Бейбітшілік көшесі, 22-үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Департаменттің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
14-тармақта:
27), 29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области (далее - Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 29) и 30) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Костанайской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Шымкент (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории города.";
в пункте 14:
подпункты 30) и 31) исключить;
в Положении о Департаменте по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области (далее – Департамент) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), осуществляющим руководство органами и подразделениями гражданской защиты на территории области.";
в пункте 14:
подпункты 28), 30) и 31) исключить.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после дня подписания настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) настоящего пункта.

"1. Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
29) және 30) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөліністеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
30) және 31) тармақшалар алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының Төтенше жағдайлар департаменті (бұдан әрі – Департамент) облыс аумағындағы азаматтық қорғау органдары мен бөлімшелеріне басшылық жасауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлінісі болып табылады.";
14-тармақта:
28), 30) және 31) тармақшалар алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде, қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрыққа қол қойылған күннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Е. Тургумбаев