О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № С 65-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2021 года № С 13-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № С 65-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под№ 8328), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 446 365,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89 009,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 525,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 356 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 455 815,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 450,0 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С 65-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № С 13-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С 65-1 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8328 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 446 365,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 89 009,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 356 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 455 815,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -9 450,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 450,0 мың теңге.";