О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 71/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2021 года № 14/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8325) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 58 947,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 548,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 274,6 тысяч тенге;
2) затраты – 72 847,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 900,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 900,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 26 559,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 943,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 522,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 094,9 тысяч тенге;
2) затраты – 31 294,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 734,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 734,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 169 825,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 786,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140 709,4 тысяч тенге;
2) затраты – 180 825,4 тысяч тенге;

Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71/2 "2021-2023 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 14/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71/2 (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8325 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 947,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 274,6 мың теңге;
2) шығындар – 72 847,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 900,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 900,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 559,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 943,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 522,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 094,9 мың теңге;
2) шығындар – 31 294,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 734,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 734,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169 825,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 786,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140 709,4 мың теңге;
2) шығындар – 180 825,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 700,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 40.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 700,0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеті түсімдерінің құрамында 40 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6 979,9
Приобретение центробежного насоса для Анарского сельского округа
535,0
Текущий ремонт водонапорной башни села Донецкое
990,1
Текущий ремонт водопроводных сетей поселка Аршалы
2 773,6
Бурение водяных скважин в сельском округе Жибек жолы
12 000,0
Установка спортивной площадки в селе Жибек жолы
13 000,0

Ақмолы облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6 979,9
Анар ауылдық округіне сорғы сатып алу
535,0
Донецк ауылының су тегеурінді мұнарасын ағымдағы жөндеу
990,1
Аршалы кентінің су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2 773,6
Жібек жолы ауылдық округінде су ұңғымаларын бұрғылау
12 000,0
Жібек жолы ауылында спорт алаңын орнату
13 000,0